Druhowie i gospodynie razem w Dniu Rodziny

Gmina 21 czerwca 2022 Wydanie 23/2022
Druhowie i gospodynie razem w Dniu Rodziny

Piękna pogoda i wiele atrakcji zachęciły mieszkańców Trzemeśni i okolicznych wiosek do przybycia w niedzielę 19 czerwca na piknik zorganizowany przez druhów z OSP oraz gospodynie z KGW. Wydarzenie było świetną okazją, aby rodzice mogli spędzić czas ze swoimi dziećmi i uczcić Międzynarodowy Dzień Rodzin.

W upalne niedzielne popołudnie obok strażnicy w Trzemeśni odbył się piknik, który przyciągnął zwłaszcza najmłodszych. Główną atrakcją okazały się być pokazy strażackie. Dzieci mogły poczuć się jak zawodowcy i spróbować swoich sił w używaniu specjalistycznego węża. Co więcej, do ich dyspozycji były również wozy OSP, do których można było wsiąść i je wnikliwie obejrzeć. Nie zabrakło też innych atrakcji takich jak dmuchane zjeżdżalnie czy puszczanie baniek mydlanych.

O wyśmienite jedzenie zadbały gospodynie z KGW. Panie upiekły ciasta i częstowały kawą i herbatą. Dla strudzonych piknikowiczów przygotowane były kiełbaski z grilla oraz popcorn. Wydarzenie finalnie cieszyło się dużą popularnością. Wszyscy na nim obecni miło spędzili czas z uśmiechem na ustach, a cel, jakim była integracja rodzin, został zrealizowany.

Kuba Kurek