Edu – Piknik

Edu – Piknik
Na zdjęciu laureaci konkursu „Cudze chwalicie ... Swoje poznajcie!”, uczniowie klasy 1b Szkoły Podstawowej nr 1 w Myślenicach. Fot. Z arch. Fundacji „Owocna”. 

Oj działo się na myślenickim Rynku w ostatnią niedzielę. Pogoda dopisała, dlatego uczestnicy pikniku pn. „Poznajmy się. Pierwszy integracyjny edupiknik dla NGO i mieszkańców” mogli nie tylko się spotkać i poznać, ale również świetnie bawić.

To pierwsza taka impreza organizowana w naszym mieście przez NGO-sy dla organizacji pozarządowych i mieszkańców, w którym uczestniczyło ponad 20 organizacji pozarządowych. Jej inicjatorem i organizatorem była Fundacja Owocna. W ramach wydarzenia miało miejsce również rozstrzygnięcie konkursu „Cudze chwalicie ... Swoje poznajcie!” organizowanego przez Fundację Owocna w zakresie turystyki i krajoznawstwa.

Pełna relacja z imprezy za tydzień.

Witold Rozwadowski Witold Rozwadowski Autor artykułu

Prezes MARG Sp. z o.o. Redaktor naczelny. Przez wiele lat pracował w Urzędzie Miasta i Gminy w Myślenicach, Wcześniej w latach 1999-2003 pełnił funkcję redaktora naczelnego Gazety Myślenickiej. (SAMORZĄD)