21 sierpnia: Fotografia nie przyjmuje hejtu

Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej mgFoto oraz Straż Miejska w Myślenicach zapraszają do udziału w 32. edycji konkursów mgFoto, organizowanej w ramach akcji Razem Przeciwko Przemocy. Temat konkursu jest zawarty w haśle tytułowym: Stop Hejt.  Honorowy Patronat nad konkursem przyjął burmistrz Jarosław Szlachetka zaś sponsorem nagród jest Urząd Miasta i Gminy Myślenice. Prace przyjmowane są do 30 września 2019 do godz. 22.

Zdjęcia (maksymalnie 3 szt.) należy dodawać do albumu konkursowego na facebook’owej stronie „Konkursy mgFoto” lub przesyłać e-mailem na adres: konkursy@mgfoto.pl (jpeg, 1600p dłuższy bok, w treści e-maila imię, nazwisko, kraj, kod pocztowy, ew. tytuł zdjęcia)

Cenne nagrody czekają:

Kategoria główna

I miejsce: kamera sportowa 4K Ultra HD wraz z akcesoriami, album 10 lat mgFoto, dyplom, kubek termiczny z logo konkursów mgfoto, publikacja zwycięskiego zdjęcia na łamach „Gazety Myślenickiej” oraz na stronie www.mgfoto.pl.

II i III miejsca oraz wyróżnienia – dyplomy

Kategoria lokalna (dotyczy mieszkańców Małopolski)

I miejsce tablet Huawei, dyplom, pendrive

II miejsce kamera sportowa, dyplom, pendrive

III miejsce powerBank, dyplom, pendrive

Jurorami w tej edycji sa:

Diana Lapin – przewodnicząca jury – członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF). Fotograf profesjonalista. Od lat bierze udział w wystawach fotografii i designu, wielokrotnie nagradzana i wyróżniana w różnych konkursach krajowych i międzynarodowych.

Mariusz Węgrzyn – członek i współzałożyciel stowarzyszenia Myślenicka Grupa Fotograficznej mgFoto, członek zarządu, z zamiłowania fotograf, paralotniarz, rzedstawiciel w jury Straży Miejskiej w Myślenicach.

Tomek Sikora – jeden z najbardziej znanych polskich artystów fotografików na świecie, autor kilkudziesięciu wystaw indywidualnych na całym świecie oraz 65 wydawnictw autorskich. Był wielokrotnie nagradzany za kreatywność w fotografii. Dwukrotnie wybrany fotografem reklamowym roku w Australii. Autor międzynarodowych kampanii: Hoteli Sheraton, Intercontinental, Singapore Airlines, Reebok. W 2002 roku powołał do życia, wraz z Andrzejem Świetlikiem, Galerię Bezdomną.

Jarosław Szlachetka – absolwent AWF w Krakowie, polityk i samorządowiec, poseł na Sejm VIII kadencji, od 2018 Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice, honorowy Patron konkursu.

Petr Petr Vlasák – gość z zagranicy – Praga (Czechy)