Gala finałowa Konkursu #NieHejtujęMotywuję

Gala finałowa Konkursu #NieHejtujęMotywuję

Hejt jest bardzo niebezpiecznym zjawiskiem i dotyka zwłaszcza dzieci i młodzieży, którzy w internecie spędzają dużą częścią życia. Odpowiadając na ten poważny problem i zjawisko wspólnie z kampanią Nie hejtuję - motywuję, Europejskim Klubem Kobiet Biznesu, firmą Art Face Katarzyna Worwa zorganizowaliśmy konkurs, w którym młodzież ze szkół powiatu myślenickiego zmagała się z tym trudnym tematem.

11 maja w sali widowiskowej Kliszczackiego Centrum Kultury odbyła się gala podsumowująca konkurs Nie hejtuję – motywuję. Spotkanie rozpoczął wymowny spektakl - pantomima w wykonaniu Grupy Teatralnej TREMO. Ze zgromadzoną młodzieżą ze szkół powiatu myślenickiego spotkała się pomysłodawczyni akcji Ilona Adamska, motywatorka, influecerka, modelka, która dzieli się swoimi doświadczeniami i uświadamia młodzież jak bardzo słowa mogą ranić i podcinać komuś skrzydła. Następnie odbył się pokaz finałowych prac plastycznych i filmów nadesłanych na konkurs i nastąpiło wręczenie nagród laureatom. W konkursie wzięła udział młodzież z ZPO Borzęta, SP nr 1 w Pcimiu, SP w Skomielnej Czarnej oraz SP nr 1 z Tokarni. Prace konkursowe dostępne są na kanale YouTube oraz stronie internetowej Kliszczackiego Centrum Kultury.

Kampania Nie hejtuję - motywuję, Europejski Klub Kobiet Biznesu, Art Face Katarzyna Worwa. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom! Sponsor strategiczny: Gmina Tokarnia, wójt Marek Kluska. Organizacja Kliszczackie Centrum Kultury, Art Face Katarzyna Worwa.

bd / KCK Tokarnia