II Myślenicki Tydzień Rodzin

II Myślenicki Tydzień Rodzin

Tydzień Rodzin to specjalny czas przeznaczony na celebrowanie i umocnienie rodzinnych więzi. Jest to idealna okazja do spędzenia czasu z bliskimi, zorganizowania wspólnych wyjść, zabaw i atrakcji, a także do rozmów i dzielenia się refleksjami na temat rodzinnych wartości i tradycji. Centrum Usług Społecznych wraz z partnerami postarali się aby każdy, od małego po seniora, znalazł w harmonogramie coś dla siebie.

II Myślenicki Tydzień Rodzin rozpoczynamy tanecznym krokiem 29 maja o godz.16:00 na myślenickim Rynku! Zabawy taneczne poprowadzi Katarzyna Reklińska- Bailar Warsztat Tańca. Kolejno we wtorek warsztaty graffiti oraz podstaw dj«ingu, które poprowadzą twórcy ekipy Murale Zooteka, a o muzyczne tło zadba Dj Hektik (Zooteka Records). Tego dnia będzie również możliwość wziąć udział we wspólnym treningu karate z zawodnikami szkoły BYAKKO jak i również zagrać mecz koszykówki z Pawłem „STORO” Storożyńskim. O godz. 18:00 w Parku Jordana odbędzie się koncert lokalnych wykonawców tj.: Lisky, Bała, Panaceum oraz Oliwia Twardosz. Środa, to czas na spotkanie ze specjalistami: prawnikiem – Pawłem Wuwer, edukatorem pozytywnej dyscypliny – Agnieszką Czeczenikow i Anetą Wójcik, seksuologiem – Renatą Uziel, psychologiem – Krystianem Twardowskim, dietetykiem – Dominiką Gaura. W czwartek Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Centrum Usług Społecznych zapraszają na Myślenicki Dzień Dziecka organizowany w budynku MOKiS. II Plenerowe Spotkanie Międzypokoleniowe, podczas którego zorganizowane zostaną gry, zabawy, warsztat rękodzieła i słodki poczęstunek odbędzie się w piątek. Sobota zapowiada się pod hasłem Rodzinny przejazd rowerowy „Myślenice RoweLove” na który CUS zaprasza wraz z TTKF Uklejna. Ten dzień zakończymy wspólnym grillowaniem w Przystań Zarabie. Niedziela, to oczywiście Gminny Dzień Dziecka „Wszystkie dzieci Nasze są” - bądź z Nami w tym tygodniu!

Wydarzenie towarzyszące– Tydzień Godnego Porodu. Więcej na fb Dylematy Mamy i Taty! Wstęp na wydarzenia II Myślenickiego Tygodnia Rodzin jest bezpłatny. Szczegóły znajdą Państwo na plakacie oraz skanując telefonem kod QR wydarzenia