Jak dobra zabawa – to w Jaworniku, oczywiście z Myślenicką Sceną Letnią

Jak dobra zabawa – to w Jaworniku, oczywiście z Myślenicką Sceną Letnią

Kolejna odsłona Myślenickiej Sceny Letniej, tym razem w Jaworniku, to był prawdziwy hit: pogoda dopisała, podobnie jak radosne nastroje licznych gości, którzy wzięli udział w imprezie. Nic dziwnego, cały program został tak skonstruowany, by każdy znalazł „coś” dla siebie.

Najmłodsi mogli sprawdzić się podczas konkursów sprawnościowych, zorganizowanych przez druhów z OSP, pobawić na placu zabaw, wziąć udział w malowaniu na foli, czy harcach na olbrzymich dmuchańcach – tu faktycznie kolejka amatorów podskoków nie malała aż do godzin wieczornych. Nieco starsze dzieci, a i licznie przybyła na imprezę młodzież, mogły wziąć udział w szkoleniu z udzielania pierwszej pomocy, konkursie karaoke – choć największym hitem okazał się dla tej grupy pokaz iluzji scenicznej „Czarek Czaruje”, co nie znaczy, że pokaz nie podobał się i starszym uczestnikom pikniku. Podobał się wszystkim, a o tym jak dużą popularnością cieszy się „Czarek” najdobitniej świadczyła kolejka do zdjęcia z artystą – kto był w Jaworniku, ten wie, że wydawała się nie mieć końca, kto nie był, niech nam wierzy. Podziw dla artysty, że po – wymagającym występie – nie rozczarował żadnego ze swych fanów i do ostatniego chętnego pozował do wspólnych zdjęć. W programie organizatorów nie zabrakło również konkursów, zabaw, pokazów tanecznych. Jeśli dodamy do tego stoiska Koła Gospodyń, grill pod opieka druhów, przekąski i napoje – dla tych młodszych i dla tych starszych, to nic dziwnego, że cała impreza przebiegała w radosnej, sąsiedzkiej atmosferze.

Kolejna odsłona Myślenickiej Sceny w Jasienicy 18 września – i już nie możemy się doczekać.

Marta Duszyk Marta Duszyk Autor artykułu

Absolwentka teatrologii na UJ, wielka miłośniczka książek, lubi spokój, koty i psy; z uwagą obserwuje otaczającą ją rzeczywistość i ludzi. Sekretarz Redakcji Gazety Myślenickiej od grudnia 2019.