2 czerwca: Kino Muza Dzieciom do 11 czerwca!

Kino Muza Dzieciom do 11 czerwca!

Od 1 do 11 czerwca o godz.10.00 Kino Muza zaprasza na nowy cykl dedykowany najmłodszym wraz z opiekunami „Kino Muza Maluchom”. Zapraszamy Was z maluchami na kultowe animacje ze Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku Białej. Animacje, które z całą pewnością nie zawiodą treścią i nie są przebodźcowane. Reksio, Bolek i Lolek, Miś Kudłatek i Pampalini, to bohaterowie dziecięcej wyobraźni. Te bajki pobudzą ciekawość, a i jest szansa, że dzieci chętnie do kina później z Wami powrócą na krótkie i dłuższe metraże. Pokazy obejmują 3 odcinki i trwają do 30 minut. Wstęp 8 zł.

Od 1 do 11 czerwca o godz.11.00 w Kinie Muza czeka na Was wyjątkowy seans premierowej komedii i animacji „Krudowie 2 Nowa Era”. Bilety wg. cennika Kina Muza.

Wyjątkowy spektakl dla dzieci „Kolory Miasta” na facebooku MOKiS już 5 czerwca

Kultureska – profesjonalny teatr dla dzieci przygotował barwny i ciekawy spektakl „Kolory Miasta” i zarejestrował go na sali widowiskowej MOKiS. Z okazji Dnia Dziecka będzie on dostępny na kanale facebokowym MOKiS w dniu 5 czerwca w godzinach 14.00 – 20.00. Kolory Miasta to spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen magii i dobrego humoru. Poprzez dobrą zabawę uczy, jak ważna w życiu człowieka jest przyroda. Kształtuje wśród najmłodszych pełną szacunku postawę wobec natury. Zaznajamia dzieci z pojęciem niskiej emisji, smogu i jego szkodliwości. ”Kolory Miasta” to spektakl dla najmłodszych, pełen zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i wyjątkowych bohaterów. Przez całe 60 minut bawi widzów - zarówno tych najmłodszych, jak i ich rodziców. Ponadto treści ekologiczne podane tu są w bardzo przystępny i ciekawy sposób - gwarantujemy efektywną edukację ekologiczną. Zapraszamy!

Myślenicki Salon Poezji w ramach Weekendu Godności już za nami

W maju obchodziliśmy Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu przyłączył się również do obchodów i w ostatni weekend maja zaprosił na Weekend Godności. Chcieliśmy tym wydarzeniem przypomnieć nasze działania dedykowane dla osób z niepełnosprawnością i, co najważniejsze, współtworzone wraz z nimi. Rozpoczęliśmy w piątek 28 maja o godz.17.30 od Myślenickiego Salonu Poezji w plenerze przed budynkiem MOKiS. Salon zatytułowano „Jestem”, a jego wyjątkowymi gośćmi salonu byli poeta Wojciech Wątor oraz młody rysownik Szymon Parszywka.

Wiersze zaprezentowali aktorzy „Teatru za mostem”: Weronika Dudzik, Paulina Żądło, Zofia Mizera, Elżbieta Bogacz, Nikola Żądło, Laura Figuła, Aleksandra Chmiel. Salon poprowadziła Dorota Ruśkowska.. Zaśpiewały Elżbieta Bogacz oraz Aleksandra Parszywka. Akompaniował Zbigniew Morawski. Salonowi towarzyszyła wystawa prac Szymona Parszywki.

Basen w Centrum Wodnym Aquarius czynny również dla klientów indywidualnych

Od piątku 28 maja basen czynny jest także dla klientów indywidualnych. Godziny otwarcia poniedziałek – niedziela 7:00 - 21:45.

Ponadto Aquarius przygotował ofertę specjalną dla wszystkich dzieci. W dniu 6 czerwca od 7:00-22:00 dla dzieci do lat 18-u wejście w cenie biletu 3,00 zł/60 min. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www.basen.myslenice.pl oraz na facebooka Centrum Wodnego Aquarius, gdzie na bieżąco publikujemy wszelkie komunikaty. Zapraszamy!

Kino Muza Maluchom: 2, 4, 8, 9 czerwca godz. 10.00

Krudowie 2 nowa era: 2, 4, 8, 9 czerwca godz. 11.00; 5, 6 czerwca godz. 14.00, 16.00

Normadland: 5, 6 czerwca godz. 18.00

Druga połowa: 5, 6 czerwca godz. 20.00