Konkurs plastyczny w Przedszkolu w Jaworniku

Edukacja 13 października 2020 Wydanie 38/2020
Konkurs plastyczny
w Przedszkolu w Jaworniku

7 października został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Owocowo- jarzynkowe stworki”, organizowany przez Przedszkole w Jaworniku.

Konkurs skierowany był do wszystkich przedszkolaków, a jego celem było między innymi: promowanie zdrowego stylu życia, współdziałanie dziecka z rodzicem, rozwijanie umiejętności plastycznych wśród dzieci, rozwijanie wyobraźni i wrażliwości estetycznej.

Prace miały zostać wykonane z naturalnych okazów. Odpowiedź dzieci przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Na konkurs wpłynęło 50 prac

plastycznych! Wszystkie prace były piękne, oryginalne, związane z tematem. W związku z tym, że każda praca była wyjątkowa, na bardzo wysokim poziomie, jury postanowiło przyznać wszystkim dzieciom wyróżnienia i równorzędne nagrody. Każdemu uczestnikowi należą się gratulacje za włożony trud i pomysłowość. Podziękowania kierujemy również do rodziców za zaangażowanie i współpracę.

Uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom odbyło się w przedszkolu. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Dzieciom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkurach.

Lucyna Bargieł