Mnóstwo miłości…

Mnóstwo miłości…

W zespole Placówek Oświatowych w Bysinie podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka nie mogło zabraknąć artystycznych popisów na ich cześć. Było odrobinę śmiechu, kilka ukradkiem wycieranych łez, ale przede wszystkim mnóstwo miłości.

26 stycznia w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały swoim Kochanym Babciom i Dziadkom przedstawienie jasełkowe. Podczas występu przedszkolaki przedstawiły swoją opowieść oprawioną śpiewami i tańcami. Piękna scenografia oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Za swój występ otrzymali gromkie brawa od publiczności .

Na zakończenie części artystycznej dzieci złożyły gorące życzenia i wręczyły przygotowane upominki. Babcie i Dziadkowie z nieukrywanym zachwytem podziwiali swoje wnuczęta występujące na scenie specjalnie dla nich. Nie kryli również wzruszenia i za występ swoje wnuczki i wnuków nagrodzili brawami.

Następnie wszyscy udali się na słodki poczęstunek, aby dzielić się radością oraz dumą z małych artystów. Dzień ten pozwolił wszystkim poczuć atmosferę rodzinną pełną ciepła, radości i bliskości.

Dziękujemy serdecznie przedszkolakom za niezwykłe zaangażowanie i włożony trud w przygotowanie przedstawienia, a przybyłym gościom za obecność i ubogacenie naszego świętowania.

Ciepłe słowa podziękowania popłynęły również do wychowawczyń grupy oraz pana dyrektora. Ten wyjątkowy dzień pozwolił doznać wielu pozytywnych wrażeń i nowych doświadczeń , które będą obfitowały w przyszłości młodych artystów.

Edyta Guśpiel