Myślenice Tropem Wilczym – zapraszamy na Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Miasto 20 kwietnia 2021 Wydanie 15/2021
Myślenice Tropem Wilczym – zapraszamy na Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W niedzielę 16 maja 2021 roku o godzinie 10:00 w kompleksie leśnym Uklejna w Myślenicach odbędzie się Bieg Tropem Wilczym ku pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zgłoszenia na bieg prowadzimy drogą mailową pod adresem: tropemwilczym@myslenice.pl

Organizatorem biegu jest Urząd Miasta i Gminy w Myślenicach, a bieg przeprowadzony zostanie na dwóch trasach – honorowy na dystansie 1963 metrów oraz trasa główna na 10 kilometrów.

- Rejestracja i rezerwacja pakietów startowych prowadzona jest przez adres mailowy tropemwilczym@myslenice.pl. Zachęcamy do jak najszybszych zapisów, gdyż pakiety startowe mamy tylko dla pierwszych stu uczestników do odbioru w dniu biegu w biurze zawodów. Pozostali mogą wziąć udział w biegu, lecz niestety nie otrzymają pakietu. Pomimo tego każdy zostanie zaopatrzony w numer startowy. Za miejsca na podium na obydwóch dystansach biegacze otrzymają także pamiątkowe puchary ufundowane przez Towarzystwo Gimnastyczne Sokół w Myślenicach – mówi burmistrz Jarosław Szlachetka.

Biuro zawodów mieścić się będzie w masywie góry Uklejna na Zarabiu w Myślenicach, od strony ul. Zacisze, 350 metrów za szlabanem idąc tzw. nową drogą (drogą PPOŻ). Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu biegu w biurze zawodów od 8:00 do 9:30, start biegu przewidziano na godzinę 10:00.

Pakiety startowe obejmą 100 uczestników, którzy zarejestrują się mailowo na bieg. Decyduje kolejność zgłoszeń! Udział w biegu jest bezpłatny.

W przypadku obostrzeń pandemicznych uniemożliwiających bieg w podanym terminie organizator zastrzega sobie prawo do ustalenia nowej daty biegu.

TRASY:

1. 1963 m – dystans honorowy

2. 10 km – dystans główny