Myślenicki Dzień Kobiet z Tereską w tle

Miasto 23 lutego 2021 Wydanie 8/2021
Myślenicki Dzień Kobiet z Tereską w tle

Szanowne Panie! Tegoroczny Myślenicki Dzień Kobiet będzie trwał dłużej niż jeden dzień! To będzie prawdziwie kobiecy tydzień. Będziemy o kobietach mówić, pisać, a nawet śpiewać. Wszystko we wspaniałej damskiej atmosferze. Tylko z nami masz niepowtarzalną okazję skorzystać nie tylko z dobrodziejstw sztuki, ale także lokalnych usług z zakresu urody i kosmetologii.

Z Tereską w tle

Fontanna o nietypowym imieniu Tereska, jest jednym z symboli naszego miasta. I to właśnie dumnie osadzona na myślenickim Rynku Tereska będzie patronką tego niezwykłego, lokalnego święta. Chcemy pokazać różne oblicza kobiecości, chwalić się talentami, dzielić doświadczeniem i wspólnie budować obraz współczesnych kobiet.

Przedłużony Dzień Kobiet

Zapraszamy Panie do udziału w zabawach internetowych, które już zostały ogłoszone na profilach w mediach społecznościowych organizatorów wydarzenia. Zwycięzcy proponowanych zabaw otrzymają bony podarunkowe, które w ramach akcji Panie Paniom przekaże Gmina Myślenice. Panie Paniom, to forma wsparcia kobiecych biznesów z terenu Gminy Myślenice.

Koncert online na finał

W finałowy weekend przedłużonego Myślenickiego Dnia Kobiet z Tereską w tle (6 marca, godz. 17.00) zaprosimy Was na niezwykły koncert i do otwartego klubu kobiet, w którym poznacie ambasadorki tego święta. Gwiazdą koncertu będzie utalentowana polska wokalistka Megitza, wraz z którą przeniesiemy się w kobiece muzyczne brzmienie. W nagraniu udział weźmie także wspaniale zapowiadający się muzyczny duet LiskY.

Połączone siły

Celebrujmy Myślenicki Dzień Kobiet z Tereską w tle – on-line w mediach cyfrowych wszystkich zaangażowanych instytucji: Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, Miejskiej Biblioteki Publicznej im. ks. Jana Kruczka, Muzeum Niepodległości, Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie – Filia Myślenice, Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Myślenicach, Polish Art. Philharmonic oraz Reprezentacyjnego Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka”.

Zapraszamy Was do uczestniczenia w tym niezwykłym święcie, które przygotowała Gmina Myślenice wraz z lokalnymi instytucjami społeczno-kulturalnymi. Harmonogram wszystkich wydarzeń dostępny na wydarzeniu https://www.facebook.com/events/4834010306673276.

Na wydarzenie zapraszają Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Niepodległości, Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Biblioteka Pedagogiczna w Myślenicach, Polish Art Philharmonic oraz Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka”.