Myślenickie Tarasy – idealne połączenie lokalizacji i komfortu wykończenia

Myślenickie Tarasy – idealne połączenie lokalizacji i komfortu wykończenia

Myślenickie Tarasy to inwestycja, która zadowoli najbardziej nawet wymagających klientów. Niezależnie od tego, czy poszukujemy mieszkania dla siebie i swojej rodziny, czy w celach inwestycyjnych – warto się zapoznać z tą ofertą.

Od kilku lat na rynku nieruchomości obserwujemy wzmożone zainteresowanie inwestycjami zlokalizowanymi w niedalekim sąsiedztwie większych metropolii. Dotyczy to również małopolskiego rynku nieruchomości – miejscowości takie jak Myślenice, czy Wieliczka cieszą się coraz większą popularnością wśród nabywców – i to zarówno tych, którzy poszukują swojego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów poszukujących idealnej inwestycji pod wynajem. Miasta takie jak Myślenice to doskonały wybór tak dla jednej, jak i drugiej grupy. Z jednej strony posiadają bowiem wszelakie zalety małych miast, z drugiej strony, dzięki bliskiemu sąsiedztwu Krakowa, ich mieszkańcy mogą korzystać z wszelakich możliwości, jakie oferuje stolica Małopolski.

Mniejsza miejscowość, to również niższa cena nieruchomości w porównaniu do dużego miasta, ale obok aspektu finansowego wybór taki ma również szereg innych zalet: tu poziom bezpieczeństwa jest zauważalnie wyższy niż w dużych metropoliach, jest mniej korków i hałasu, a tempo funkcjonowania wolniejsze i spokojniejsze – co oczywiście pozytywnie wpływa na naszą kondycję psycho-fizyczną.

Wybierając za miejsce zamieszkania Myślenice, nie musimy przy tym rezygnować z pełnego dostępu do rozwiniętej infrastruktury miejskiej, a dzięki funkcjonowaniu rozbudowanej sieci dróg krajowych, wojewódzkich i lokalnych, dojazd do pracy (nawet w Krakowie) wynosi tyle samo – a nawet mniej! - niż w obrębie samego Krakowa, między jego poszczególnymi dzielnicami. Niewątpliwie na rozwój Myślenic, a co za tym idzie również ceny dostępnych tu nieruchomości, wpłyną również plany realizacji połączenia kolejowego z Krakowem.

Najnowsza inwestycja w Myślenicach – apartamenty Myślenickie Tarasy – to przykład idealnie wykorzystanych walorów lokalizacyjnych tego miasta. Z jednej strony: szybki i łatwy dostęp do rozwiązań komunikacyjnych i pełnej infrastruktury miejskiej - sklepów, punktów usługowych, sieci placówek edukacyjno-opiekuńczych, od samorządowego żłobka, po przedszkola publiczne i prywatne, po szkoły podstawowe, licea i renomowane zespoły szkół średnich, a z drugiej nieograniczony dostęp do terenów zielonych, ułatwiający aktywny tryb życia.

Inwestycja Myślenickie Tarasy powstaje bowiem przy ul. Daszyńskiego, a lokalizacja ta gwarantuje łatwy dostęp zarówno do centrum jak i do rekreacyjnej strefy Zarabia.

Sam budynek to przykład nowoczesnej architektury wielorodzinnej, idealnie wpisującej się w otoczenie. Połączenie grafitowego koloru z drewnianą stolarką, przestrzenne tarasy i duże przeszklenia nadają całej bryle budynku lekkości i klasycznego stylu, nawiązując jednocześnie do współczesnej architektury miejskiej. W ramach inwestycji powstaną lokale usługowe oraz komfortowe, funkcjonalne apartamenty o zróżnicowanym metrażu – od 26 do 93 m2. Nowoczesny design idzie tu w parze z praktycznymi rozwiązaniami, takimi jak dwupoziomowy parking podziemny, czy cichobieżna winda, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli cieszyć się komfortem mieszkania każdego dnia. Projekt został przygotowany w taki sposób, by zapewnić maksimum wygody każdemu z mieszkańców: funkcjonalne układy mieszkań, sprzyjające swobodnej aranżacji, duże przeszklenia, gwarantujące maksimum oświetlenia i dbałość o każdy detal – to rzeczy wyróżniające tę inwestycję. Niezależnie od metrażu, jaki wybierzemy, cieszyć się więc możemy własną enklawą ciszy i spokoju.

Ukończenie realizacji planowane jest na IV kwartał 2021 r.

Informacji szczegółowych udziela: Biuro Nieruchomości Rapit, tel. 12 274 30 60.