Na początek bez punktów

Na początek bez punktów

Od porażki zaczęli swój sezon w III lidze tenisiści stołowi UKS Zarabie. A szkoda, bo przeciwnik był w zasięgu i nie tylko można było z nim zremisować, ale nawet wygrać.

W tenisie stołowym jednak o zwycięstwie w przekroju całego spotkania decyduje czasami parę piłek wygranych w kluczowych momentach. Tych zabrakło myśleniczanom w decydujących pojedynkach singlowych Waldemara Kuzio z Marcinem Taborem i Bogdana Czyżyckiego z Przemysławem Błocho. Oba pojedynki kończyły się po pięciu setach i wygrana, chociaż jednego z nich dałaby remis. Więcej odporności nerwowej w tym niezwykle wyrównanym spotkaniu wykazali jednak goście z Mędrzechowa i to oni zgarnęli pełną pulę. Dla UKS Zarabie okazja do rehabilitacji nadarzy się już w piątek 30 września, gdy na wyjeździe zagra z Opoką Trzebinia. We własnej hali zobaczymy ich ponownie 22 października w meczu ze Skawą Wadowice.

UKS Zarabie – LZS Solidarni Mędrzechów 6:8

(Solidarni: Przemysław Błocho 3, Marcin Tabor 3, Łukasz Ogorzelec 1, Kamil Krawiec 1- UKS Zarabie: Waldemar Kuzio 1.5,Piotr Światłoń 1.5,Bogdan Czyżycki 1.5,Maciej Nalepa 0.5).

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).