Najpiękniejsze Myślenice w restauracji Na Stradomiu

Najpiękniejsze Myślenice w restauracji Na Stradomiu

Na 119 ekspozycje z cyklu „Kolekcje małe i duże”, których autorem jest Jan Koczwara zapraszamy do restauracji na Stradomiu, co najmniej z kilku powodów.

Po pierwsze, firmuje je swoim nazwiskiem Jan Koczwara więc lepszej gwarancji wysokiego poziomu artystycznego i wyrafinowanego (nomen omen) smaku już nie trzeba. Po drugie, najnowsza ekspozycja dotyczy Myślenic w sposób bezpośredni i wpisuje się poniekąd w jubileusz 680-lecia miasta. Po trzecie, „Najpiękniejsze w świecie” można oglądać tylko do 6 lipca więc trzeba się spieszyć z obejrzeniem. Po czwarte wreszcie, możemy na Stradomiu obejrzeć fotogramy obrazów Marii Irzyk- artystki, o której niebawem napiszemy szerzej w naszej gazecie a którą pewnie wielu czytelników kojarzy choćby z jednej edycji myślenickiego kalendarza czy też „Smaków Ziemi Myślenickiej”. Trzeba jeszcze jakiejś zachęty?

 

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).