Orzeł w kratkę

Sport 16 października 2018 Wydanie 37/2018
Orzeł w kratkę

Pomimo walecznej postawy Orzeł przegrał na wyjeździe z Tempem 2:0

Tempo Rzeszotary - Orzeł Myślenice 2:0 (1:0)
Orzeł: Obłaza - Leśniak (68 Bodzioch), Mistarz, Suder - Bartosz, Żak, Wyroba, Marchiński, Grochal (74 Olesek) - M.Górka, Kasperek (78 Romaniak)

Orzeł Myślenice - Targowianka 3:0 (0:0) 1:0 Górka 80, 2:0 Kasprzyk 83, 3:0 Kyrylov 88
Orzeł: Obłaza - Wyroba, Kasprzyk, Suder - Żak, Sałach (74 Kyrylov), Marchiński, Bartosz (60 Kasperek), Grochal (60 Zając) - M.Górka (81 Leśniak), Mistarz

Pomimo walecznej postawy Orzeł przegrał na wyjeździe z Tempem. Podopieczni Szymona Burligi w tym spotkaniu musieli sobie radzić bez kilku zawodników, bo z różnych przyczyn zabrakło Krzysztofa Zająca, Adriana Kasprzyka, Marka Pajki, Michała Serafina, Marcina Sałacha, Kamila Marca czy Łukasza Serafina. Lista nieobecnych była dość długa, ale pomimo tego myśleniczanie podjęli walkę.

Przez 80 minut meczu Orła z mocną drużyną Targowianki niewiele wskazywało na to, że Orłowcy mogą odnieść wysokie zwycięstwo. Mecz był dość wyrównany, a nawet ze wskazaniem na rywali, którzy więcej mieli z gry. W końcówce szczęście uśmiechnęło się do myśleniczan do tego stopnia, że druga bramka padła po wyrzucie z autu, który wykonywał Kasprzyk; piłka otarła się od pleców obrońcy i po rękach bramkarza wpadła do bramki.