Osiedle będzie Królewskie

Osiedle będzie Królewskie

Rozstrzygnięty został konkurs na nazwę nowego osiedla w Myślenicach organizowany przez firmę X-Maxx wraz z współorganizatorem konkursu biurem nieruchomości RAPIT oraz patronem medialnym Gazetą Myślenicką. Zwycięska nazwa to Osiedle Królewskie.

Nikt się nie spodziewał, że konkurs wzbudzi tak ogromne zainteresowanie. W czasie jego trwania, do organizatorów wpłynęło 849 zgłoszeń z propozycjami nazw osiedla.

Po długich debatach, komisja złożona z przedstawicieli organizatorów konkursu, zdecydowała, że pomysłodawcą nazwy nowej inwestycji w Myślenicach i tym samym zdobywcą głównej nagrody w postaci IPhone 11 zostaje: Jan Bylica z Myślenic.

Smartbandy Xiaomi Mi Band 6 za zajecie drugiego i trzeciego miejsca otrzymują:

2 miejsce - Dominika Górska z Warszawy.

3 miejsce - Kinga Zając z Gdańska.

Spośród osób, które udostępniły oraz polubiły post konkursowy rozlosowano dodatkową nagrodę w postaci Smartbanda Xiaomi Mi Band 6, którą otrzymuje Martyna Kaczmarek z Granowa koło Poznania z województwa wielkopolskiego.  

Serdecznie gratulujemy Panu Janowi i pozostałym nagrodzonym, a wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości i zaangażowania.

Marek Stoszek Marek Stoszek Autor artykułu

Socjolog i kulturoznawca. Badacz i propagator historii, kultury i tradycji naszego regionu. Dziennikarz, w latach 2019 i 2020 redaktor naczelny Gazety Myślenickiej.