Ostatnie miejsca na Bieg Tropem Wilczym w Myślenicach

Miasto 18 lutego 2020 Wydanie 7/2020
Ostatnie miejsca na Bieg Tropem Wilczym w Myślenicach

W niedzielę 1 marca o godzinie 10:00 w kompleksie leśnym Uklejna w Myślenicach wystartuje ogólnopolski Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Myślenice Tropem Wilczym na dwóch dystansach – głównym 10 kilometrów oraz honorowym na 1963 metry. Trwają zapisy, a pakiety startowe przewidziane są tylko dla 200 uczestników, którzy zarejestrują się na adres mailowy tropemwilczym@myslenice.pl.

- Dotychczas zapisało się blisko 120 uczestników, zapisy przyjmujemy pod adresem tropemwilczym@myslenice.pl, a wystarczy podać imię i nazwisko, rozmiar koszulki oraz wybraną przez siebie trasę. Pakiety startowe są darmowe, jednak przy ich odbiorze w dniu biegu w biurze zawodów znajdować się będą puszki z charytatywną zbiórką dla Marysi Miąsko w ramach Memoriału im. Stacha Cichonia. Zachęcamy do tej formy wsparcia małej mieszkanki powiatu myślenickiego – mówi Mariusz Węgrzyn z Wydziału Strategii Rozwoju Gospodarczego i Promocji, koordynator myślenickiej edycji Biegu Tropem Wilczym.

To już trzecia edycja tego biegu w Myślenicach, który odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki, a organizację wspierają Nadleśnictwo Myślenice pod kierownictwem Tomasza Bartki oraz TG Sokół Myślenice na czele z prezesem Markiem Mikosiem.