Ostre strzelanie tydzień przed premierą

Sport 4 sierpnia 2020 Wydanie 29/2020

Jak będzie grał Dalin pod wodzą Łukasza Skrzyńskiego pokaże dopiero nadchodzący sezon IV ligi ale po ostatnim sparingu wiemy jedno - nudy na meczach tej drużyny nie będzie.

Łukasz Skrzyński zapowiadał wprawdzie ofensywny styl drużyny, ale chyba nikt się nie spodziewał że po zaledwie 5 minutach sparingu z Wislanką Grabie Dalin będzie prowadził aż 3:0. Jeszcze większym zaskoczeniem było to, że grająca obecnie w klasie okręgowej i prowadzona przez byłego trenera Dalinu Roberta Czopka Wiślanka tak szybko się otrząsnęła i po 30 minutach był juz remis. Potem bramki już tak gęsto nie padały, ale mecz ostatecznie skończył się zwycięstwem Wiślanki 5:4. Czy w sobotniej inauguracji z KS Chełmek w Myślenicach (godz. 17) i w całych jesiennych zobaczymy ten Dalin z pierwszych dwudziestu minut sparingu z Wislanką? Jeśli tak to o wynik meczu i rozgrywek możemy być spokojni. Jeśli Dalin pokaże oblicze z tych słabszych fragmentów sparingu to może mieć problemy. Bramki dla Dalinu zdobyli - Michał i Jakub Góreccy, Dawid Kałat i Michał Cienkosz.

Dalin: Wyroba(Szymala) - Biel, Przetocki, Senderski, Cienkosz- Rak,Wojtan, Kałat - Grzybek, M.Górecki, J.Górecki. W drugiej połowie weszli: Tokarz, Kawula, Burkat, Paryła, Stelmach i Rusek.