Pierwsze zwycięstwo Sępa

Sport 13 października 2020 Wydanie 38/2020
Pierwsze zwycięstwo Sępa

Wydarzeniem kolejki było pierwsze zwycięstwo beniaminka z Drogini oraz fakt, że z uwagi na pandemię trzy mecze nie doszły do skutku.

Kibiców na meczu Sępa z Rudnikiem być nie mgło, wykluczała to czerwona strefa, w jakiej znajduje się cały powiat myślenicki. Ci najwierniejsi stanęli za ogrodzeniem, założyli maseczki i zostali

wynagrodzeni, bowiem dwa gole Mistarza dały Sępowi upragnione zwycięstwo. Beniaminek wciąż zamyka tabelę, ale nikt w Drogini nie ma wątpliwości, że ten stan szybo się zmieni. Czemu? Bo zespół gra coraz lepiej.

Staw Polanka postawił się liderowi z Sieprawia, niemniej przegrała 1-3, bo naszpikowana gwiazdami ekipa byłego trzecioligowca zagrała naprawdę dobry mecz. Niecodzienny przebieg miał mecz Sokoła Borzęta z Lubomirem Wiśniowa. Goście objęli prowadzenie w 85 minucie, mimo to Sokół po bramkach Grzegorza Bałuckiego i Jakuba Urbanika zdołał wygrać 2-1.

Wyniki: Sęp Droginia - LKS Rudnik 2-0, Zielonka Wrząsowice - Hejnał Krzyszkowice 1-3, Sokół Borzęta - Lubomir Wiśniowa 2-1, Staw Polanka - Karpaty Siepraw 1-3, Topór Tenczyn - Iskra Brzączowice 1-1. Mecze: Skalnik Trzemeśnia - Rokita Kornatka, Clavia Świątniki Górne - Górki Myślenice i Beskid Tokarnia - Gościbia Sułkowice zostały odwołane.

Paweł Panuś