Piłkarska niespodzianka w myślenickiej Trójce
W zeszłym tygodniu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Myślenicach, w ramach inicjatywy „Wiślacy idą do szkoły” miała zaszczyt gościć Dawida Szotę i Patryka Letkiewicza z TS Wisła Kraków. To kontynuacja ubiegłorocznego projektu, którego celem jest promowanie aktywności fizycznej oraz zasad bezpieczeństwa wśród najmłodszych uczniów.
Podczas wizyty profesjonalna kadra trenerska poprowadziła lekcję wychowania fizycznego, w czasie której uczniowie wykonali zestaw ćwiczeń inspirowanych rozgrzewką piłkarzy oraz zawodników akademii piłkarskiej. Każdy uczestnik został nagrodzony wiślackimi upominkami, a na zakończenie spotkania uczniowie mieli okazję zrobić pamiątkowe zdjęcia z piłkarzami i zdobyć ich autografy. Dzieci chętnie zadawały pytania, poznając kulisy życia zawodowego sportowca. Nie zabrakło także dumnej prezentacji klubowych gadżetów – koszulek, szalików i innych wiślackich akcesoriów.
Oprac. Karolina Korneszczuk-Podoba
