Pobiegli z Dalinem

Pobiegli z Dalinem

O tym, że Dalin to nie tylko piłka nożna, siatkówka i zapasy wiedzą jeszcze co starsi kibice, którzy pamiętają że na obiekcie przy ulicy Zdrojowej odbywały się kiedyś nawet zawody lekkoatletyczne.

W ubiegłą niedzielę swoistym nawiązaniem do tej tradycji był bieg na 10 kilometrów odbywający się pod hasłem Biegaj z Dalinem. Skala sukcesu sportowego i organizacyjnego tego wydarzenia każe się zastanowić czy Biegaj z Dalinem nie powinno stać się impreza cykliczną, bo odbywający się przy okazji 100 –lecia klubu bieg zgromadził na starcie prawie 300 uczestników i to mimo tego ze kalendarz biegowy jest już bardzo napięty a wstrzelenie się z kolejną imprezą tego typu jest bardzo trudne, jeśli działań marketingowo – reklamowych nie podejmie się minimum pół roku wcześniej.

W Dalinie udało dokonać niemożliwego i zorganizować bieg w ciągu ledwie dwóch miesięcy. Dopisali uczestnicy, dopisała także pogoda. W młodszych grupach wiekowych rywalizowano na...

Artykuł dostępny tylko dla abonentów - pozostało 69%

Kup cyfrowe wydanie

Uzyskaj dostęp do wszystkich treści strony www
Pobierz całą treśc gazety w formacie PDF
Czytaj gazetę wcześniej niż w kiosku

W prenumeracie od 1,45 zł
Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).