Podsumowanie sezonu wędkarskiego 2023r. w Okręgu PZW Kraków i piękne wyniki naszych wędkarzy

Region 2 kwietnia 2024 Wydanie 14/2024
Podsumowanie sezonu wędkarskiego 2023r. w Okręgu PZW Kraków i piękne wyniki naszych wędkarzy

W piątek 15 marca, w siedzibie Okręgu PZW Kraków, odbyło się spotkanie sportowe, podsumowujące osiągnięcia wędkarzy poszczególnych dyscyplin w 2023r.

Spotkanie otworzył Prezes Okręgu – Edward Fornalik. Później szefowie sekcji przedstawili sprawozdania z osiągniętych wyników, następnie prezes Edward Fornalik wraz z wiceprezesem d.s. sportu Mirosławem Czubajem, wręczali puchary dla zawodników i drużyn, które reprezentowały Okręg PZW Kraków w zmaganiach, osiągając doskonałe wyniki.

Nasze Koło zostało wyróżnione aż w 3 dyscyplinach: spławikowej, nagrodzony został Łukasz Budek, zajął w klasyfikacji indywidualnej G.P. O/PZW Kraków 3 miejsce, Ireneusz Fornalik zajął 1 miejsce w klasyfikacji rocznej G.P. O/PZW Kraków w dyscyplinie feederowej, Marcin Słomka, Łukasz Ostafin i Mariusz Szlachetka zajęli w klasyfikacji drużynowej 2 miejsce - w dyscyplinie muchowej. Dodatkowo Łukasz Ostafin zajął indywidualnie, w klasyfikacjach rocznej i dwuletniej 1 miejsca, oraz dostał nominacje do Kadry Narodowej Polski w dyscyplinie muchowej na 2024 rok. Marcin Słomka zajął w rocznej i dwuletniej klasyfikacji 3 miejsca.

Było to ukoronowanie wysiłków i całorocznych występów naszych wędkarzy na zawodach różnych szczebli. Nasze Koło po raz kolejny pokazało się z bardzo dobrej strony, okazując ogromną wolę rywalizacji, a także doświadczenia i umiejętności w wielu dyscyplinach wędkowania.

MS