Pożegnanie wieloletniej dyrektor MGOPS

Gmina 4 sierpnia 2020 Wydanie 29/2020
Pożegnanie wieloletniej dyrektor MGOPS
„Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” (F. Edwards)

Wieloletnia dyrektor Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Myślenicach, Dorota Kłeczek zakończyła pracę zawodową i odeszła na emeryturę.

Uroczyste pożegnanie odbyło się 23 lipca 2020 roku. Pracownicy ośrodka wraz z burmistrzem Miasta i Gminy Myślenice Jarosławem Szlachetką wspólnie podziękowali pani dyrektor za wieloletnią pracę której celem było wspieranie potrzebujących.

Funkcję kierownika a następnie dyrektora gminnej jednostki organizacyjnej pełniła od kwietnia 1999 roku nieprzerwanie przez 21 lat.

W imieniu współpracowników słowa wdzięczności i szacunku wyraziła Małgorzata Aleksandrowicz - „dziękujemy za wspólne lata, a w związku z rozpoczynającym się nowym okresem w Pani życiu, życzymy aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz. Aby otaczała Panią życzliwość ludzi i żeby znalazła Pani czas dla siebie, na pielęgnowanie swoich pasji i zainteresowań”.

Zarządzeniem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki, pełniącą obowiązki dyrektora MGOPS jest obecnie Małgorzata Aleksandrowicz.