28 czerwca: Propozycje artystyczne w MOKiS

Propozycje artystyczne w MOKiS

Myślenice. Rynek Pełen Dźwięków

2 lipca koncerty kameralne wracają na płytę myślenickiego Rynku!

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu przygotował wzorem zeszłego roku propozycję weekendową propozycję muzyczną. Koncerty, które będą się odbywały w każdą sobotę o godzinie 19.00 pozwolą Myśleniczanom poznać formacje pochodzące z rodzimej gminy, ale również propozycje muzyczne gości. Koncerty na leżakach cieszyły się dużym zainteresowaniem, a tegoroczna edycja jest wzbogacona również o niedzielne prezentacje orkiestr dętych z terenu gminy Myślenice.

W cyklu zagrają między innymi: Kornaś Brothers, The Horses, QL Dixie Band, Katarzyna Kubiczek i Dawid Kopp, Szelest, Blessed by Melpomene.

Pierwszy weekend rozpoczną sobotnią prezentacją o godzinie 19.00 LiskY. Jak sami o sobie piszą: to brzmienie szalonej i barwnej miłości. Opowiadające historie z otaczającego świata, owleczone dźwiękami, które wprawiają ciało w ruch. Sprytne połączenie popu, alternatywy z leśnym powiewem lat 80-tych.

O zespole barwnie opowiedzą prowadzący cykl Grany Poniedziałek: Rafał Podmokły i Piotr Dziadkowiec, którzy tym razem w sobotę zaproszą myślenickich melomanów do rozmowy o muzyce popowej i alternatywnej.

Jako pierwsza, w niedzielę 3 lipca o godzinie 19.00 zaprezentuje się Reprezentacyjna Orkiestra Miasta i Gminy Myślenice pod dyrekcją Wojciecha Kwiatka.

W razie niepogody wydarzenie zostanie odwołane.