Przekazano plac budowy, rusza dokończenie boiska treningowego Orła Myślenice

Sport 13 kwietnia 2021 Wydanie 14/2021
Przekazano plac budowy, rusza dokończenie boiska treningowego Orła Myślenice

Plac budowy został oficjalnie przekazany wykonawcy i zadanie z Budżetu Obywatelskiego Gminy Myślenice pod nazwą „Dokończenie budowy ogólnodostępnego boiska do piłki nożnej” przy stadionie Orła Myślenice niebawem doczeka się realizacji.

W oficjalnym przekazaniu terenu pod budowę wzięli udział burmistrz Jarosław Szlachetka, Tomasz Sólnica i Artur Góralik z urzędowego Wydziału Inwestycji, inspektor nadzoru Wojciech Migdał, przedstawiciel wykonawcy firmy GRUMIX, prezes Przemysław Gruda oraz prezes Orła Edward Łapa.

W obrębie budowy znalazł się już ciężki sprzęt oraz obrzeża do boiska, które po zakończeniu robót osiągnie wymiary 60 na 40 metrów, co pozwoli na rozgrywanie meczów ligowych drużyn młodzików i młodszych. Projekt dokończenia boiska w Budżecie Obywatelskim zdecydowanie wygrał głosowanie w myślenickim Okręgu nr 2. Wartość całej inwestycji opiewa na kwotę 226 800 zł.

Firma Grumix z Sarnowa, która wygrała postępowanie przetargowe na realizację tej inwestycji zapowiada wjazd koparek na teren budowy od wtorku 6 kwietnia i zakończenie inwestycji w przeciągu miesiąca. Termin zakończenia prac zgodnie z umową upływa 31 maja 2021 r.