Siatkarki bez punktów w Andrychowie

Siatkarki bez punktów w Andrychowie

Czwartej porażki doznały siatkarki seniorskiej sekcji Dalinu Myślenice w tym sezonie rozgrywkowym. Wszystkie cztery niepowodzenia myśleniczanki zanotowały z dwoma zespołami.

O ile w starciach z Salosem Kraków zawsze były to pięciosetowe boje, o tyle w meczach z liderującym w tabeli zespołem MKS Andrychów udało się podopiecznym Aleksandra Słoniny ugrać tylko po jednym secie. Tak było w drugiej kolejce na własnym parkiecie i podobnie wyjazdowym meczu w sobotę. Po siedmiu meczach seniorka mają na koncie 3 zwycięstwa (z LKS-em Czarnochowice, Jadwigą Kraków oraz Victorią Witkowice) i wspomniane cztery porażki. Od sukcesu do sukcesu kroczą natomiast seniorzy. Prowadzeni przez Mateusza Hankusa zawodnicy wygrali wszystkie dotychczasowe mecze ligowe i nie stracili nawet seta. Kolejno na rozkładzie Dalinu byli siatkarze Orła Cieżkowice, MUKS Sokoła Gumniska Tarnów, MKS Proszowice a w ostatnią sobotę LKS Bobowa. Tylko w trzecim secie goście potrafili Dalinowi nieco napsuć krwi.

SENIORZY: Dalin Myślenice - LKS Bobowa 3:0 (25:14, 25:19, 25:21)

SENIORKI: MKS Andrychów - Dalin Myślenice 3:1 (25:19, 25:11, 11:25, 25:21)

 

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).