Siódmy mecz, siódme zwycięstwo

Sport 6 października 2020 Wydanie 37/2020
Siódmy mecz, siódme zwycięstwo

Trwa wspaniała passa piłkarek drugoligowego Respektu Myślenice. Zespołu nie wybiła z rytmu ubiegłotygodniowa pauza w rozgrywkach i odniósł on siódme zwycięstwo i jak dotąd żadnej drużynie nie udało się myśleniczankom wbić bramki.

Tym razem podopieczne Przemysława Senderskiego gościły w Lublinie, gdzie miejscowy Widok zalicza się do drużyn niezwykle solidnych. Nie

można powiedzieć, że miejscowe nie walczyły, wręcz przeciwnie, niemniej Respekt to zespół, który aktualnie marnuje się w II lidze i po dwóch golach Marii Dziadkowiec wygrał pewnie 2-0. Myślenicki zespół zagrał w składzie: Socha - Bobowska, Stojeba, Karolina Topa, N. Topa, M. Topa, Węglarz, Dziadkowiec, Kamila Topa, Rypel, Jurka oraz Kantor, Płachta, Duszyk, Kuchta.

Niepokonane w rozgrywkach IV ligi są także piłkarki Olimpii Osieczany. One straciły dwa punkty remisując na wyjeździe 3-3 z FSA Kraków. Bramki dla wicelidera rozgrywek zdobyły: Paryła, Zięba i Bednarz. Olimpia zagrała w składzie: Olszewska- Rybka, Kęsek, Piwowarczyk, Sukta - Paryła (68 Stańczyk), Zięba (86 Pindel), Karpierz, Kasperek (70 Pawlik), Ślusarczyk (46 Wiechniak) - Bednarz.

Paweł Panuś