Świetny finisz Górek

Świetny finisz Górek
Fot. Paweł Biela

LKS Rudnik - Górki Myślenice 1:1

Zielonka Wrząsowice - Górki Myślenice 1:2

Do końca dobiegła już rywalizacja w rundzie jesiennej sezonu 2018/19 w myślenickiej A-klasie. Górki mogą zaliczyć pierwszą fazę rozgrywek do bardzo udanych

W ostatnich meczach zawodnicy z Górnego Przedmieścia zremisowali przed własną publicznością z Rudnikiem i wygrali na wyjeździe z Wrząsowicach przełożony mecz z pierwszej kolejki. Ta miała odbyć się na początku sierpnia, jednak reorganizacja rozgrywek i fuzja Wróblowianki z LKS Mogilany sprawiły, że podokręg przesunął początek sezonu na jego koniec. Górki dzięki dobremu finiszowi zakończyły jesienną rywalizację na czwartej pozycji, tracąc tylko dwa punktu do wicelidera. Wygrali 8 na 14 meczów i zdobyli rekordową liczbę punktów w jednej rundzie.

Piotr Ślusarczyk Piotr Ślusarczyk Autor artykułu

Z gazetą związany w latach 1999-2018. Przez ostatnie 15 lat pełnił funkcję sekretarza redakcji, dbając o sprawne funkcjonowanie tygodnika. Zawsze związany z tytułem równie mocno jak z samymi Myślenicami. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczynał jako licealista od redagowania „Odkroju” - dodatku do Gazety Myślenickiej poruszającego problematykę dotyczącą młodzieży oraz od poezji, publikując w ramach Myślenickiej Grupy Poetyckiej „Tilia”. (HISTORIA, KULTURA, SPORT, SAMORZĄD)