UKS Zarabie - dwa mecze, dwa zwycięstwa

UKS Zarabie - dwa mecze, dwa zwycięstwa

Z kompletem punktów wyszli po dwóch pierwszych meczach obecnego sezonu tenisiści stołowi UKS „Zarabie” po powrocie na trzecioligowy szczebel rozgrywek

„Siemacha” Kraków – UKS „Zarabie” 0:14 (dla UKS „Zarabie” punktowali: Adam Gdula, Dominik Zakrzyński, Piotr Światłoń, Damian Dudziak – wszyscy po 3,5 pkt)

UKS „Zarabie” - GSWAL „Mikulec” Grybów 11:3 (Damian Dudziak 1,5 pkt, Adam Gdula 3,5 pkt, Piotr Światłoń 3,5 pkt, Dominik Zakrzyński 2,5 pkt.)

W pierwszym meczu bez najmniejszych problemów pokonali drużynę „Siemacha” Kraków, a w ubiegłą sobotę we własnej hali rozprawili się z zespołem z Grybowa. Do obecnego sezonu zespół z Zarabia przystąpił bez Michała Ostanka, a w jego miejsce do pierwszej drużyny ponownie wszedł Damian Dudziak. W meczu z Grybowem prawdziwy koncert dał jednak Adam Gdula, a niewiele ustępował mu również Piotr Światłoń. Myślenicki zespół nie miał tego dnia słabych punktów i po drugiej kolejce zajmuje pozycję lidera w tabeli.

- Te zwycięstwa oczywiście bardzo nas cieszą tak jak i sama forma sportowa zespołu, ale zdajemy sobie sprawę, że trzeba twardo stąpać po ziemi. Naprawdę mocni przeciwnicy dopiero przed nami, a jako spadkowicze z drugiej ligi w pierwszych dwóch meczach graliśmy z beniaminkami trzeciej ligi – po meczu powiedział trener zespołu UKS „Zarabie” Bogdan Czyżycki.

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).