W połowie stawki na półmetku

W połowie stawki na półmetku
Fot. Bartek Ziółkowski

Radziszowianka Radziszów - Orzeł Myślenice 3:4 (1:1)
Orzeł:
Obłaza - Kasprzyk, Wyroba, Żak, M.Serafin, Suder, Marchiński (83 Olesek), Bartosz (31 Zając), Grochal (65 Kyrylov), Kasperek (74 Sałach), M.Górka (84 Bodzioch)

Orzeł Myślenice - Raba Dobczyce 1:2 (0:1)
Orzeł:
Obłaza - Suder, Kasprzyk, Wyroba - Żak (32 Górka), Marchiński, Sałach (62 Leśniak), Bartosz (68 Kyrylov), Grochal - Zając, Kasperek

Pasternik Ochojno - Orzeł Myślenice 8:3 (2:1)
Orzeł:
Obłaza - Serafin, Kasprzyk, Bodzioch, Leśniak (55 Kasperek) - Marchińsazki, Sałach, Suder, Kyrylov (55 Olesek), Bartosz (55 Mistarz) - M.Górka (70 Pajka)

Orzeł Myślenice - Czarni Staniątki 2:2 (1:1)
Orzeł: Obłaza - Żak, Mistarz, Kasprzyk, M.Serafin - Suder, Wyroba, Bartosz (63 Marchiński), Kasperek (87 Pajka), Grochal (49 Zając) - M.Górka (85 Leśniak)

To był szalony miesiąc dla piłkarzy myślenickiego Orła. W Radziszowie po pięknej walce wygrali zacięty bój 4:3, by kilka dni później w meczu bez historii przegrać u siebie z Rabą Dobczyce.

Kolejny to mecz kuriozum, który w ogóle nie powinien się odbyć ze względu na mgłę i przegrana 8:3 z Pasternikiem Ochojno, a na zakończenie rundy nieoczekiwany remis z liderem ze Staniątek. Rundę jesienną piłkarze z Myślenic kończą na 7 miejscu z dorobkiem 17 punktów. Mają bezpieczną przewagę nad strefą spadkową i dzieli ich przepaść punktowa do lidera, dlatego na wiosnę czeka ich walka o miejsca 2-5.

Piotr Ślusarczyk Piotr Ślusarczyk Autor artykułu

Z gazetą związany w latach 1999-2018. Przez ostatnie 15 lat pełnił funkcję sekretarza redakcji, dbając o sprawne funkcjonowanie tygodnika. Zawsze związany z tytułem równie mocno jak z samymi Myślenicami. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczynał jako licealista od redagowania „Odkroju” - dodatku do Gazety Myślenickiej poruszającego problematykę dotyczącą młodzieży oraz od poezji, publikując w ramach Myślenickiej Grupy Poetyckiej „Tilia”. (HISTORIA, KULTURA, SPORT, SAMORZĄD)