Wielkanocny Świąteczny e-Kiermasz w Myślenicach

Gmina 23 marca 2021 Wydanie 12/2021
Wielkanocny Świąteczny
e-Kiermasz w Myślenicach

W tym roku ze względu na pandemię na myślenickim rynku nie odbędzie się tradycyjny Kiermasz Świąteczny, który od kilku już lat wprowadza nas w atmosferę świąt wielkanocnych i pozwalał zaopatrzyć się w ozdoby, przetwory, wypieki, czy potrawy wielkanocne.

Wzorem grudniowych świąt Bożego Narodzenia oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców gminy Myślenice, w tym trudnym okresie pandemicznym, Gmina Myślenice zaprasza do udziału w nietypowym, bo elektronicznym kiermaszu. Każdy może wysłać swoje zgłoszenie z krótkim opisem i zdjęciami, które zostanie umieszczone na dedykowanej facebookowej podstronie oraz e-Kiermaszu na www.myslenice.pl.

Myślenicki e-Kiermasz Świąteczny wystartował 18 marca. W ten sposób miasto chce wesprzeć wystawców i ułatwić im kontakt z klientami.

Do udziału w e-Kiermaszu zapraszamy przede wszystkim wystawców z Gminy Myślenice, którzy chcieliby zaprezentować swój unikatowy asortyment- m.in. rękodzieło, pisanki, dekoracje świąteczne, biżuterię, wyroby drewniane, potrawy wielkanocne itp. Dzięki stworzonej w ten sposób bazie, odbiorcy e-Kiermaszu będą mogli dotrzeć do wystawców, obejrzeć ich asortyment, a przede wszystkim otrzymają dane niezbędne do kontaktu z nimi. Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna na stronie internetowej www.myslenice.pl jak i na oficjalnym profilu Miasta i Gminy Myślenice na portalu społecznościowym facebook. Przez cały czas trwania e-Kiermaszu będą się pojawiać prezentacje kolejnych wystawców.

Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna w specjalnej zakładce na oficjalnej stronie miasta www.myslenice.pl – Myślenicki e-Kiermasz Świąteczny oraz na https://www.facebook.com/myslenickikiermasz. Prezentacje kolejnych wystawców pojawiać się będą od 18 marca do 11 kwietnia.

Aby zgłosić chęć udziału w e-Kiermaszu należy do 30 marca 2021 r. przesłać formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami asortymentu na adres mailowy info@myslenice.pl .

Więcej informacji na temat e-Kiermaszu można uzyskać w Wydziale Strategii, Rozwoju Gospodarczego i Promocji pod numerem tel. 12 639 23 08.