Tysiące sadzonek znalazło nowych właścicieli
Piknik Ekologiczny na dobre wpisał się do kalendarza miejskich wydarzeń. Jego kolejna edycja odbyła się w sobotę 25 kwietnia i jak co roku przyciągnęła wielu mieszkańców chcących wymienić posegregowane odpady na sadzonki do domów i ogrodów. Na tej wymianie wszyscy korzystają na czele ze środowiskiem i naszym najbliższym otoczeniem, które staje się piękniejsze, bo bardziej zielone. - Oddałyśmy puszki, nakrętki oraz stary, zużyty sprzęt RTV i AGD, a dostałyśmy rododendrony, cisy, borówki, lawendę...



