Wydanie 32/2014 - 4 września 2014

Maciej Ostrowski: Będę kandydował

Maciej Ostrowski: Będę kandydował

Obecny burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Maciej Ostrowski będzie ponownie kandydował na to stanowisko. Informacja potwierdziła się, gdyż do Państwowej Komisji Wyborczej w Krakowie zostało już złożone zawiadomienie o utworzeniu Komitetu Wyborczego. Wszystkie komitety mają na to czas do 7 września. To pierwsza oficjalna informacja o tym, że burmistrz będzie startował w tegorocznych wyborach samorządowych Krążyły różne pogłoski. Czy aż do tej pory Pan się wahał?- Decyzję o kandydowaniu podjąłem j...