Wystawa fotografii Anety Miąsik

Wystawa fotografii Anety Miąsik
Wystawa fotografii Anety Miąsik

W fascynujący świat przyrody zaprosili nas 21 października do Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Myślenicach Myślenicka Grupa Fotograficzna mgFoto i MBP - na wernisaż wystawy Anety Miąsik pt. „Gdzie serce gra w duszy”

Zebranych powitała dyrektor MBP Teresa Nalepa, a o twórczości i fotograficznej pasji bohaterki wieczoru opowiadał prezes mgFoto Stanisław Jawor. - Najbardziej interesuje mnie przyroda. Od 2008 roku kiedy zaczęłam na poważnie pracować nad fotografią, przekonałam się, że to nie tylko sama przyjemność wynikająca z robienia zdjęć, ale także poszerzanie wiedzy w moim przypadku - wiedzy przyrodniczej. Starałam się wczuć w ten świat, a w tym przypadku ten mój intymny świat to gorczańska łąka - podkreśliła Aneta Miąsik. Opowiadała także o swoim zafascynowaniu fotografią i wrażeniach z sesji fotograficznych w plenerze.

Na ekspozycję składają się przepiękne fotografie motyli (króluje paź królowej), ważek, owadów z łąki, do obejrzenia których serdecznie zapraszamy. Jest to trzecia indywidualna wystawa autorki, poprzednie prezentowała się w Mszanie Dolnej.

Stanisław Cichoń Stanisław Cichoń Autor artykułu

Jeden z założycieli Gazety Myślenickiej. W latach 2003-2014 pełnił funkcję redaktora naczelnego. Był człowiekiem zarażającym nie tylko uśmiechem i entuzjazmem, ale i swoją pasją do rodziny, przyrody, edukacji, sportu i życia. Zmarł w nocy z 22 na 23 listopada 2014 roku.