25 września: Wystawa Kingi Piwowarczyk – Myślenice Sezon 1 (24 lipca – 25 września Galeria Sztuki Współczesnej Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu), wstęp wolny

24 lipca – 25 września Galeria Sztuki Współczesnej Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza już stacjonarnie do odwiedzenia wystawy Piwowarczyk – Myślenice Sezon 1 w Galerii Sztuki Współczesnej. Wystawa miała również swoją odsłonę online i jest dostępna na kanałach społecznościowych Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

Kinga Piwowarczyk urodzona w roku 1970 w Myślenicach. W 1995 obroniła dyplom w pracowni prof. Adama Wsiołkowskiego na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Zajmuje się malarstwem, fotografią, plakatem, projektowaniem graficznym i architektonicznym oraz grafiką komputerową.

Na wydarzenie zapraszają: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Kino MUZA w Myślenicach. Podczas zwiedzania wystawy obowiązuje reżim sanitarny wg. przepisów Głównego Inspektoratu Sanitarnego.