Z Duklą bez punktów

Z Duklą bez punktów

Pierwszy mecz nowego sezonu dla tenisistów stołowych UKS Zarabie występujących w drugiej lidze nie był zbyt udany.

Podobnie jak z ubiegłorocznego wyjazdu do Dukli nie przywieźli punktów i podobnie jak w poprzednim sezonie ulegli zespołowi z Bieszczad 4:6. Na tym podobieństwa się jednak nie kończą, bo również o tej porażce

zadecydowały dwa przegrane pojedynki deblowe, a często właśnie wyniki gry podwójnej decydują o tym, kto ostatecznie wraca z tarczą, a kto na tarczy. W meczach singlowych obserwowaliśmy wyrównaną walkę, a kilka spotkań kończyło się po pięciu setach więc do szczęścia zabrakło niewiele. Dukla to szósty zespół ubiegłego sezonu i ewentualny remis czy zwycięstwo z takim przeciwnikiem byłby dla myśleniczan dużym sukcesem, ale ich postawa pozwala z optymizmem patrzeć na następne mecze w perspektywie walki o utrzymanie drugoligowego bytu, bo taki cel stawiają sobie podopieczni Bogdana Czyżyckiego.

UKS Mosir Dukla – UKS Zarabia 6:4( dla UKS Zarabie punktowali: Damian Magulski – 2, Dominik Zakrzyński -1, Adam Gdula – 1, Piotr Światłoń – 0)

 

 

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).