Zabójcza końcówka

Sport 17 października 2013 Wydanie 37/2013
Beskid Andrychów - Dalin Myślenice 3:1

Beskid pokonał na swoim terenie myślenicki Dalin 3:1, rozstrzygając spotkanie na swoją korzyść w samej końcówce. W drugiej połowie biało-zieloni objęli prowadzenie, ale finisz gospodarzy był imponujący

Dalin: Szwiec - Lepiarz, Tokarz, Calik, Piechówka - Żmudka, Madej (78. Wojtan), Mizia, Sosin (72. Gniadek) - Kozieł, Górecki (90. Mistarz)

Już pierwsza akcja gości mogła przynieść im powodzenie. Minimalnie pomylił się jednak Mizia, a w odpowiedzi po drugiej stronie boiska bramkarza Dalinu „postraszył” Kierczak. Bramkowych sytuacji było w tym meczu sporo, ale na gole kibice musieli długo czekać.

Goście objęli prowadzenie, kiedy po sporym zamieszaniu w polu karnym futbolówka znalazła drogę do siatki. Wyrównał niezawodny Moskała, który najszybciej dopadł do piłki „wyplutej” przez bramkarza Dalinu. Wszystko rozstrzygnęło się w ostatnich minutach. Po trójkowej akcji Moskały, Święsa i Chowańca kibice Beskidu oszaleli z radości. Załamanych myśleniczan „dobił” jeszcze Rupa.