KWW Jarosława Szlachetki

Zwycięska inauguracja sezonu

Sport 18 sierpnia 2020 Wydanie 30/2020

Piłkarki nożne myślenickiego Respektu zainaugurowały sezon w centralnej drugiej lidze pokonując na inaugurację Loczki Wyszków 2-0 (2-0).

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie, gdy gospodynie całkowicie zdominowały wydarzenia na murawie. W 8 minucie Maria Dziadkowiec efektownym uderzeniem pod poprzeczkę dała prowadzenie podopiecznym Przemysława Senderskiego. Rezultat podwyższył Klaudia Rypel, która popisała się skuteczną dobitką. Bramkowych okazji dla gospodyń było znacznie więcej, niemniej bramkarka Loczków broniła z ogromnym szczęściem.

W drugiej połowie przyjezdne zagrały nieco lepiej, ale stuprocentowej okazji nie stworzyły. Od 73 minuty obu drużynom grało się trudno, bo poważnej kontuzji doznała Karolina Topa i karetką została odwieziona do szpitala.

Sponsorem tytularnym myślenickiej drużyny jest PKN Orlen.

Respekt Myślenice - Loczki Wyszków 2-0 (2-0)

Dziadkowiec 8, Rypel 17.

Respekt: Socha - Stojeba (80 Kasprzycka), Karolina Topa (73 Łętocha), Bobowska (42 Kuchta), M. Topa, Dziadkowiec, Kamila Topa, Węglarz, Jurka, Duszyk, Rypel (60 Płachta)