Rynek Smaków na myślenickim Zarabiu

Rynek Smaków na myślenickim Zarabiu
Fot. Mateusz Murzyn

Wiosna już w pełni opanowała przyrodę, mimo że temperaturom ciągle daleko do afrykańskich upałów. Szczególną okazję do spotkania się na świeżym powietrzu mieli myśleniczanie i goście, którzy odwiedzili Zarabie w ubiegły weekend. Na plaży trawiastej, jak co roku zaparkował „Rynek Smaków” czyli Food Trucki, w których można było spróbować specjałów w nich serwowanych.

Dla chętnych, aby zatrzymać się, odpocząć i zjeść coś smacznego, przygotowane zostały parasole oraz stoły regularnie dezynfekowane. Spotkaniom na świeżym powietrzu służyło również ograniczenie obostrzeń pandemicznych oraz barak konieczności zasłaniania się maseczkami. Dzieci skorzystać mogły z przygotowanych dla nich wyjątkowych atrakcji, którymi były dmuchany plac zabaw, trampoliny oraz zjeżdżalnie.

Co prawda z końcem weekendu Food Trucki odjechały, jednak zapraszamy również do atrakcji, które można odwiedzać przez cały rok na myślenickim Zarabiu. Warto odwiedzić z najmłodszymi dwa place zabaw: na plaży trawiastej i w parku oraz odpocząć na hamakach rozwieszonych wśród drzew parku. Bardziej aktywnych zachęcamy do skorzystania z oferty wypożyczalni rowerów i gokartów - chętni mogą wypożyczyć również rowery elektryczne. Wkrótce uruchomiony zostanie także park linowy, a na Rabę wrócą kajaki.

Mateusz Murzyn Mateusz Murzyn Autor artykułu

Technolog chemik, przewodnik beskidzki, znakarz szlaków, Lider EDK Myślenice. Z zamiłowania opisuje otaczającą rzeczywistość czerpiąc inspiracje wprost z natury i górskich szczytów.