MOKiS zaprasza do konkursu palm wielkanocnych online!

MOKiS zaprasza do konkursu palm wielkanocnych online!

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miasto i Gmina Myślenice oraz Krakowska Kongregacja Kupiecka – Oddział Myślenice zapraszają na kolejną edycję Myślenickiego Konkursu Palm Wielkanocnych. W tym roku – ze względu na szczególne okoliczności epidemiologiczne konkurs już po raz drugi odbędzie się w formie online.

O znaczeniu tradycji wielkanocnej dla rozwoju naszych wartości nikt nie ma wątpliwości. Mimo trwających zagrożeń związanych z pandemią koronawirusa nie można zapominać o wielowiekowych tradycjach, które zawsze łączyły Polaków. Tak niewątpliwie jest z tradycją palm wielkanocnych. Choć w tym roku nadal nie będziemy mogli spotkać się na Myślenickim Rynku, to przygotowaliśmy dla Państwa alternatywę. Wspólny konkurs internetowy. Mamy nadzieję, że będzie się cieszył równie dużym zainteresowaniem Internautów.

Od 15 marca do 27 marca czekamy na zdjęcia wykonanych przez Was palm wielkanocnych. Do konkursu można zgłaszać palmy w dwóch kategoriach palma tradycyjna oraz palma oryginalna. Szczegóły, zgłoszenia oraz pytania należy wysyłać przez nasz facebookowy profil: @Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu. Szczegóły w wydarzeniu na facebooku http://bit.do/KonkursPalm2021

Fundatorem nagród jest Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu i Krakowska Kongregacja Kupiecka – Oddział Myślenice, nagrodę specjalną Grand Prix wręczy Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka.

Konkurs  wpisuje się w działalność Myślenickiego Ośrodka Domowej Kultury, który już od roku udowadnia, że wiele działań edukacyjnych i kulturowych można również przenieść do strefy online.