Burmistrz wyróżnił dyrektorów i nauczycieli

Edukacja 23 października 2018 Wydanie 38/2018
Burmistrz wyróżnił dyrektorów i nauczycieli

Dzień Edukacji Narodowej to dobry czas na podsumowania oraz uhonorowanie i pożegnanie tych, którzy swoją wiedzę i doświadczenie od lat przekazują młodszym pokoleniom. Uroczyste spotkanie wszystkich wyróżnionych nauczycieli oraz dyrektorów placówek oświatowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice odbyło się 18 października

- Z niektórymi z państwa współpracuję już dwadzieścia lat - mówił burmistrz Maciej Ostrowski. - Serdecznie dziękuje za tę współpracę wszystkim dyrektorom, gratuluję nagrodzonym nauczycielom wieloletniej pracy, a tym, którzy udają się na zasłużoną emeryturę - życzę dużo odpoczynku i czasu na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań - dodał.

W tym roku gratyfikacje finansowe Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice otrzymało 27 nauczycieli ze szkół podstawowych i przedszkoli samorządowych. Ponadto nagrody otrzymało również dwudziestu nauczycieli, którzy 1 września tego roku odeszli na emeryturę. Wyróżnieni zostali również wszyscy dyrektorzy szkół podstawowych i przedszkoli samorządowych z terenu Miasta i Gminy Myślenice.