Ekipa z Myślenic w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Tenisie 2024

Ekipa z Myślenic w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Tenisie 2024

W słoneczną, ostatnią niedzielę czerwca drużyna tenisowa z Myślenic zagrała mecz z ekipą z Kryspinowa w ramach Drużynowych Mistrzostw Polski w Tenisie, sezon 2024.

Młoda ekipa z Myślenic grająca pod patronatem TKKF Uklejna uległa doświadczonej drużynie z Kryspinowa 31-4 punktów, na dziewięć spotkań wygrywając tylko jedno. Honorowe punkty zdobył Dominik Górka. Niestety darmowe punkty Myślenice oddały w meczu kobiet, ponieważ na kilka dni przed meczem kontuzji doznała Ula Sentysz i nie pozyskano do gry innej dziewczyny. W mikscie za Ulę zagrała Natalia z AWF Kraków.

Drużyna z Myślenic bierze udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski w tenisie drugi raz z rzędu. Zawody organizowane są przez Polską Ligę Tenisa i gra w nich 42 drużyny z całej Polski. Kolejny mecz tenisiści z Myślenic zagrają z Zawierciem 13 lipca na kortach na Zarabiu w Myślenicach. Skład ekipy tenisowej MLT TKKF „Uklejna” Myślenice: kapitan- Pietras Zięba, Ula Sentysz, Dominik Górka, Michał Wojtan, Rysiek Sikorski, Eugene Zhyvchik, rezerwa: Jakub Pitak.