Kontuzjowani wracają do zespołu, konkurencja w kadrze coraz większa

Kontuzjowani wracają do zespołu, konkurencja w kadrze coraz większa

Pod znakiem powrotów przebiegł przedostatni sparing Dalinu w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej. Po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej kontuzją barku pojawił się na 30 minut Jakub Górecki i po nieco krótszej kontuzji, która wyłączyła go z części treningów zobaczyliśmy na boisku Bartłomieja Ostafina.

Obaj zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, a Bartłomiej Ostafin zdążył ustrzelić nawet dublet. Orzeł Piaski Wielkie szczególnie w pierwszej połowie był dosyć wymagającym rywalem i podopieczni Przemysława Senderskiego mieli większe niż zwykle problemy ze stwarzaniem sytuacji podbramkowych, ale obraz gry był podobny jak w większości poprzednich sparingów, to znaczy Dalin bardzo wysoko wychodził z pressingiem i odbierał piłkę rywalowi jeszcze na jego połowie boiska.

W dotychczas rozegranych meczach kontrolnych Dalin uzyskał następujące rezultaty: Jutrzenka Giebułtów 5:1 (Półtorak, Cienkosz, Ciuruś, Flaga), Wróblowianka Wróblowice 8:0 (Krawiec 4, Kowalski, Supel, Ślaski, Sobala), Cracovia CLJ U 19 2:0 ( Ciuruś, Pótorak), Pcimianka Pcim 1:3 (Supel). Za tydzień ostatni sprawdzian przed startem rozgrywek. Rywalem będzie były IV - ligowiec Radziszowianka Radziszów. Mecz odbędzie się tym razem na wyjeździe. Pierwszy mecz ligowy Dalin zagra 16 marca z MKS Trzebinia także na wyjeździe. Na własnym stadionie myśleniczanie zagrają 23 marca z Popradem Muszyna.

Dalin Myslenice - Orzeł Piaski Wielkie 3:1(1:0)

Bramki zdobyli: Fałowski(z karnego) i Ostafin 2.

Dalin rozpoczął mecz w składzie: Żmudzki- Kornaś, Jędrzejowski, Kowalski, Ładyga - Sobala, Szifer, Fałowski, Supel, Cienkosz- Półtorak. W drugiej połowie pojawili się: Górecki, Ponomarenko, Chochliński, Ostafin, Ślaski, Ciuruś, Reu, Rachfał, Wójcik, Hoyo-Kowalski (bramkarz).

 

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).