UKS Zarabie - w jednych rozgrywkach walczy o awans, w drugich broni się przed spadkiem

UKS Zarabie - w jednych rozgrywkach walczy o awans, w drugich broni się przed spadkiem

Coraz realniejszy wydaje się scenariusz, gdy druga drużyna tenisistów stołowych UKS Zarabie awansuje do III ligi, natomiast „pierwszy garnitur” z niej spadnie.

Występujący w III lidze myśleniczanie przegrali tydzień temu 5 mecz w rozgrywkach (5:9 z Opoką Trzebinia) i w tym sezonie jeszcze nie zapunktowali. Odbija się to rzecz jasna na miejscu w tabeli, bo zajmują w tym momencie ostatnią 12 pozycję. Zgoła odmiennie przedstawia się sytuacja drugiej drużyny, która prowadzi po 6 kolejkach w zachodniej grupie IV ligi z dorobkiem 4 zwycięstw i 2 remisów, a tydzień temu zdecydowanie pokonała na własnym terenie zespół LKS Victoria II Nidek 11:3. Całkiem nieźle radzi sobie również III drużyna UKS Zarabie, która w rozgrywkach VI ligi zanotowała dotychczas 2 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki. W piątek wygrała wyjazdowy mecz z Magnum-Wesem Koźmice Wielkie III i zajmuje obecnie 6 miejsce w tabeli.

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).